طراحی سایت در تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران، زمینه‌ ای رقابتی برای طراحی وبسایت‌ های شرکتی و کسب و کارها فراهم می‌آورد. تهران، به عنوان پایتخت اقتصادی و تکنولوژیکی ایران، خانه‌ی بسیاری از استارتاپ ‌ها، شرکت‌ های بزرگ و کسب ‌و کار های کوچک است. در این بازار رقابتی سریع، طراحی وب ‌سایت ‌هایی که مخاطبان را جذب کنند، اطلاعات مفیدی ارائه دهند و تجربه‌ کاربری عالی داشته باشند، به یک ضرورت تبدیل شده است.

 

نونگار متخصص طراحی سایت در تهران

نونگار یکی از قدیمی ترین شرکت ها در حوزه طراحی سایت و بهینه سازی سایت میباشد در حال حاضر مفتخریم که بگوییم بیش از 5000 پروژه را به اتمام رسانده ایم و بیش از چندین هزار مشتری وفادار داریم. ما، از لحظه اولیه پروژه تا انتهای آن در کنار شما خواهیم بود.

 

نونگار متخصص طراحی سایت در تهران

 

خدمات اختصاصی طراحی وب سایت تهران

  • طراحی سایت
  • طراحی اختصاصی قالب
  • طراحی گرافیکی
  • جلسه مشاوره
  • جلسه آموزش
  • هاست رایگان
  • پشتیبانی یک ساله رایگان
  • سئو و بهینه سازی سایت

 

مشاوره برای طراحی وب سایت در تهران

یکی از خدمات ما برای افرادی که قصد طراحی سایت در تهران را دارند ارائه مشاوره و برگزاری جلسه مشاوره برای مشتریان است تا به مشتری کمک کنیم تا نیازسنجی کند و مخاطب شناسی انجام دهد تا طرح سایت متناسب با مخاطبان و نیاز مشتری باشد. همچنین اگر که قصد دریافت مشاوره پیش از شروع همکاری را دارید میتوانید با شماره های قرار گرفته در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

مشاوره برای طراحی وب سایت در تهران

 

طراحی اصولی وب سایت در تهران

1. طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)

با توجه به میزان بالای استفاده از موبایل، طراحی واکنش‌ گرا که بر روی هر دستگاهی سایت شما به درستی نمایش داده شود، ضروری است. همچنین برای سئو سایت هم طراحی سایت ریسپانسیو جزو موارد به شدت ضروری است. پیشنهاد میکنیم برای آشنایی بیشتر با ریسپانسیو سایت مقاله عوامل اثرگذار بر ریسپانسیو را مطالعه نمایید.

 

2. سرعت بارگذاری مناسب

سرعت لود یا بارگذاری یکی از موارد مهم در سایت میباشد زیر را به صورت مستقیم هم بر تجربه کاربری و هم بر سئو سایت تاثیر مستقیم میگذارد برای آشنایی بیشتر با سرعت سایت مقاله عوامل موثر بر سرعت سایت را مطالعه نمایید.


3. امنیت وب سایت

مورد بعدی که در یک طراحی اصولی بسیار از اهمیت بالایی برخوردار میباشد قطعا امنیت است امنیت سایت باید به گونه ای باشد که هک نشود البته در زمینه امنیت شبکه یک اصل همیشه وجود دارد و آن این است که امنیت صد درصدی هرگز وجود ندارد اما با رعایت نکات امنیتی در زمینه طراحی سایت میتوان تا امنیت وب سایت را تا حد زیادی بالا ببریم.

 

4. سئو سایت

سایت شما برای دیده شدن بی شک نیاز به سئو دارد در این زمینه میتوانید با شرکت نونگار همکاری کنید تا بر روی کلمات مورد نظر خود به صفحه اول گوگل بیایید تا بتوانید مشتری هدف خود را جذب کنید. طراحی سایت و در کنار آن سئو به شما کمک میکند تا کسب و کارتان را گسترش بدهید و خود را به افراد بیشتری بشناسید.

 

طراحی اصولی وب سایت در تهران

 

پشتیبانی و خدمات طراحی سایت تهران

پس از آنکه طراحی سایتتان تمام شد برای شما کلاس آموزشی برگذار خواهد شد تا بتوانید بدون مشکل با سایتتان کار کنید شاید بپرسید اگر که بعدا بر روی سایتتان با مشکل مواجه شدید چه کاری باید انجام دهیم در این خصوص باید بگوییم که پس از طراحی شما 1 سال پشتیبانی رایگان دریافت خواهید کرد تا در صورت مشکل تیم ما مشکل شما را بر طرف نماید.

 

قیمت طراحی سایت در تهران به چه صورتی است؟

برای آنکه بدانید قیمت طراحی سایت چقدر است پیش از هر چیز باید بدانید که فاکتور های اثر گذار بر قیمت طراحی سایت چه فاکتور هایی هستند.

 

1. نوع سایت

اولین مورد تاثیر گذار بر روی قیمت سایت نوع آن است به عنوان مثال طراحی سایت فروشگاهی گران تر از طراحی سایت شرکتی است یا طراحی سایت اختصاصی گران تر از طراحی سایت وردپرسی است برای استعلام قیمت میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

2. طراحی سایت با CMS یا اختصاصی

مورد بعدی که بسیار اهمیت دارد این است که میخواهید سایتتان با CMS همچون وردپرس طراحی شود یا اینکه به صورت اختصاصی طراحی شود پیشنهاد میکنیم اگر که میخواهید قیمت طراحی سایتتان ارزان تر تمام شود میتوانید تا از طراحی سایت وردپرسی استفاده کنید.

 

قیمت طراحی سایت در تهران به چه صورتی است؟

 

3. زمان اولین فاکتور اثر گذار بر قیمت

اولین موردی که بر قیمت طراحی اثر میگذار زمان است اینکه چقدر طول میکشد تا یک پروژه اجرا شود هر چه پروژه شما یک پروژه سنگین تر باشد پر جزئیات تر باشد به طبع قیمت طراحی شما افزایش میابد.

 

4. ویژگی های درخواستی

بعضی از مشتریان بنابر نیازشان ممکن است ویژگی های جدیدی را بخواهند تا بر روی سایتشان پیاده سازی شود مشخصا ویژگی های جدید برای شما هزینه اضافی در پی دارد.

 

جمع بندی

در محیط رقابتی شهری چون تهران، طراحی وب سایتی که هم ویژگی‌های فنی و هم استانداردهای بصری برای جذب و نگهداری کاربران را داشته باشد، ضروری است. وب سایت ‌ها باید ساده و در عین حال جامع، همراه با راه‌حل‌های نوآورانه و سازگار با آخرین تکنولوژی‌های وب باشند تا در بازار پیشرفته تهران بدرخشند.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پورتال تخصص شرکت طراحی لمون است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید