طراحی سایت لوازم یدکی

از جمله مزیت های داشتن یک سایت لوازم یدکی خودرو این است که افراد گوناگون می توانند به منظور پیدا کردن فروشگاه شما با یک جستجو در اینترنت به محصولات و طراحی سایت فروشگاهی شما دسترسی پیدا کنند امروزه بسیاری از از فعالین حوزه لوازم یدکی خودرو برای فروشگاه خود سایت طراحی کرده‌اند پس اگر شما در این بازار تازه وارد هستید باید به این نکته توجه کنید که داشتن سایت فروشگاهی لوازم یدکی خودرو برای شما اهمیت دو چندان دارد شما با داشت با طراحی سایت لوازم یدکی خودرو میتوانید به سادگی و هر چه سریعتر دیده شوید.

 

طراحی سایت لوازم یدکی

ویژگی های یک سایت لوازم یدکی خودرو 

هر سایتی با توجه به هدفی که به منظور آن طراحی شده است دارای ویژگی های خاص خود می باشد سایت لوازم یدکی خودرو نیز همین‌ گونه است برخی از ویژگی های چنین سایتهایی در زیر آورده شده است.

1. صفحه معرفی محصولات

 طراحی سایت لوازم یدکی خودرو شما یک صفحه معرفی محصولات خواهید داشت که در این صفحه می توانید انواع لوازم یدکی خودرو را به تصویر بکشید و توضیحات مربوط به آن ها را در صفحه بیاورید. با وجود صفحه معرفی محصولات هیچ محصولی از فروشگاه شما از دید مخاطب دور نمی ماند از این رو این می‌تواند بهترین مزیت صفحه معرفی محصولات باشد همچنین معرفی محصولات میتوانید محصولاتی را که فروش بیشتری دارند را در قسمتی جدا به کار ببرید و آن را خاص تر نمایید. 

2. دسته بندی محصولات

 یکی از مهمترین فعالیت هایی که باید در طراحی سایت لوازم یدکی خودرو به کار برده شود دسته بندی مناسب محصولات فروشگاه می باشد وقتی مشتری وارد سایت میشود و دسته بندی محصولات را می بیند می تواند به سادگی هر چه تمام کرد محصول مورد نظر خود را پیدا کند و این می تواند مهمترین ویژگی دسته بندی محصول باشد اگر که محصولات به طور مناسب دسته بندی نشوند به دلیل نظم ضعیف سایت شما بازدید کننده خیلی سریع سایت را ترک خواهد کرد.

نکته ای باید به آن توجه کنید این است که شما نمی توانید دسته بندی محصولات را به هر شکلی که دوست داشته باشید انجام دهید بلکه توصیه می شود تا خوب و کامل تحقیق کنید و سایت های موفق در این حوزه را ببینید با این کار شما می توانید از نقص‌های احتمالی جلوگیری کنید.

در دسته بندی محصولات از فیلترهای مختلف مثل قیمت سال تولید و غیره استفاده نمایید چون این کار سبب حرفه ای تر شدن سایت لوازم یدکی خودرو خواهد شد و برای بازدید کننده حس مطلوبی را ایجاد خواهد کرد.

3. بخش درباره ما یا ارتباط با ما

 یکی دیگر از ویژگی های مهمی که می تواند به حرفه ای شدن طراحی سایت لوازم یدکی خودرو کمک کند این است که صفحه باید تحت عنوان ارتباط با ما یا درباره ما قرار گیرد.  این دو صفحه را می توانید در یک صفحه یا به صورت جداگانه تهیه کنید در این صفحات باید توضیحات مرتبط با فعالیت خود را بیان کنید همچنین راه‌های ارتباطی متنوع مثل شبکه های اجتماعی تلفن تماس و غیره را بارگذاری فرمایید.

استفاده از شبکه های ارتباطی مختلف در شبکه های اجتماعی باعث محبوبیت بیشتر سایت شما خواهد شد داشتن لوکیشن در نقشه گوگل شماره تماس های متنوع و غیره از مواردی است که می تواند اعتماد بازدیدکنندگان را نسبت به سایت شما بیشتر کند.

4. قابلیت ثبت سفارش و پرداخت

سایتی که قصد دارد تا محصول ارائه دهد و در واقع یک سایت فروشگاهی باشد باید قابلیت ثبت سفارش و پرداخت از طریق درگاه اینترنتی داشته باشد اگر مشتری نتواند خیلی ساده راحت محصول مورد نظر خود را از طریق سایت شما خریداری کند بدون شک از سایت شما خارج خواهد شد داشتن یک سیستم قدرتمند ثبت سفارش و پرداخت یکی از بزرگ‌ترین امتیاز ها در سایت های فروشگاهی میباشد. نحوه ارسال  محصول نیز باید به طور کامل به مشتری توضیح داده شود اینکه چگونه می تواند محصول مورد نظر خود را که از سایت خریداری نموده تحویل بگیرد.

5. بخش وبلاگ و اخبار

 برای جذاب تر کردن سایت لوازم یدکی خودرو و طراحی سایت خبری وجود بخش وبلاگ و اخبار می تواند یک امتیاز مثبت باشد شما با اضافه کردن اخبار جدید مربوط به محصولات و کسب و کار خودتان باعث می‌شود تا افراد زیادی به منظور کسب اطلاع از آخرین اخبار و مقالات به سایت شما ورود کنند و از این رو بازدید از سایت شما افزایش می یلبد.

6. بخش درج نظرات

 در صورتی که فردی برای بازدید از محصولات سایت نظرات مختلف کاربرانی را که قبلاً  سایت خریداری کرده‌اند را ببیند قاعدتاً در ذهنش اطمینان حاصل می شود که وارد یک سایت معتبر و پرفروش شده است به منظور اینکه سایت فروشگاهی حرفه ای محسوب شود باید قسمتی برای درج نظرات داشته باشد پس برای طراحی سایت لوازم یدکی خودرو باید بخش درج نظرات را ایجاد کنید تجربه خرید و نظر در مورد کیفیت محصولات می‌تواند تاثیر شگفت آوری در افزایش مشتری و فروش سایت شما داشته باشد.

7. مشاوره

 اگر بتوانیم بخشی را به عنوان مشاوره ای برای مشتریان خود قرار دهید در واقع با این کار جذب مشتری را به سایتتان افزایش داده اید چه از طریق تماس تلفنی و یا از طریق محتوا می توانیم مشتریان را در زمینه محصولاتی که ارائه می دهید راهنمایی کنید  تا بتواند بهترین خرید را داشته باشد. داشتن بخش مشاور میزان بازدید از سایت شمالی قطعاً افزایش خواهد داد چون بسیاری از افراد به دنبال سایتی هستند که برای خرید لوازم یدکی خودرو بتوانند از آن مشاور بگیرند. 

 

ویژگی های یک سایت لوازم یدکی خودرو 

 

چطور جز سایت های برتر در نتایج جستجو باشیم؟

 بسیاری از کسب و کارها برای خود سایت طراحی کردند و از این رو رقابت بین سایت های فروشگاهی بسیار داغ است رقابت بر سر اینکه پس از جستجو مشتری بر روی یک کلمه سایت شان بالاتر از دیگر سایت ها در جستجو نشان داده شود قطعاً سایتی که  رتبه‌های اول جستجو قرار گیرد موفق خواهد بود و فروش بسیار بالاتر و بازدید بسیار بالایی را خواهد داشت. در سال‌های گذشته داشتن سایت می تواند به تنهایی که باید کنند اما در  عصر جدید شما باید یک سری امکانات و ویژگی ها را بر روی سایت خود پیاده سازی کنید تا بتوانید به نتیجه بهتر در جستجو دست پیدا کنیم و بازدید و محبوبیت سایتتان را افزایش دهیم اولین نکته در افزایش رتبه شما در گوگل توجه به سئو یا بهینه سازی سایت می باشد شما بایستی بر اساس یک سری و الگوریتم ها سایت خود را بهینه سازی کنید.

وقتی که خودتان متخصص سئو و بهینه سازی سایت هستید که هیچ اما اگر تخصصی در این زمینه ندارید باید از مجموعه های فعال و با سابقه در این زمینه کمک بگیرید تا آنها بتوانند سایت شما را به یکی از برترین ها در میان رقبا تبدیل شوید. 

قوانین و الگوریتم بهینه سازی سایت در طول زمان تغییر میکند و سایت نیازمند است تا مطابق با آن به روز شود اگرچه بهینه سازی سایت و سئو و مورد توجه قرار نگیرد و بر روی آن کار نشود سایت شما از رقابت با دیگر سایت های فعال در زمینه کسب و کارتان عقب نماند و اینجاست که به اهمیت بالای بهینه سازی سایت میرسیم سایتی که از رقبای خود پیشی بگیرد و در جستجو رتبه بالاتری را به دست آورد قطعاً مشتری های بیشتری را خواهد داشت.

طراحی سایت لوازم یدکی خودرو چقدر هزینه دارد؟

یکی دیگر از مهمترین مباحث که در طراحی سایت وجود دارد میزان هزینه های طراحی می باشد هزینه طراحی سایت لوازم یدکی خودرو دارای تنوع میباشد در راستای طراحی سایت  مجموعه ها و افراد زیادی وجود دارند که می توانید از آنها کمک بگیرید و خوب هر یک از آنها قیمت مختلفی را قاعدتاً به شما پیشنهاد خواهند داد یک مجموعه ارزانتر و یک مجموعه گرانتر حتی ممکن است یک مجموعه برای طراحی سایت لوازم خودرو چند مدل قیمت داشته باشد البته که به این نکته توجه کنید که اهداف و مقدار امکاناتی که شما برای سایت خود در نظر داری در میزان هزینه طراحی سایت نیز تاثیر بسزایی دارد هر چقدر که امکانات بیشتری را برای سایت خود بخواهید باید هزینه بیشتری را نیز پرداخت نمایید

 یکی دیگر از نکات های مهم که در میزان هزینه طراحی سایت تاثیر گذار  است که نوع سایت بر چه پایه ای باشد بر پایه وردپرس یا یک زبان اختصاصی مثل  زبان برنامه نویسی html php و غیره. در راستای طراحی سایت توصیه می‌شود تا ابتدا مشاوره دقیق و کاملی را دریافت نمایید و سپس با تحقیق و جستجوی کامل طراحی سایت خود را به یک موسسه و مجموعه معتبر که دارای سابقه فعالیت بلند مدت و افراد متخصص و حرفه ای می باشد بسپارید.

 

تحقیق و جستجو در طراحی سایت آگهی

 یکی از مهمترین فعالیت هایی که باید قبل از طراحی سایت لوازم یدکی خود را انجام دهید این است که تحقیق و جستجو داشته باشید در هر زمینه ای که به حرفه‌ای تر شدن سایت شما می شود تحقیق کنید هرچقدر مطالب بیشتری بدانید به شما کمک می کند تا اهداف و امکانات مناسب تری را برای سایت خود در نظر بگیرید و در طراحی آن به کار ببرید قاعدتاً سایت های مختلفی وجود دارند که شما را در زمینه ایجاد یک سایت برای فروش لوازم یدکی خودرو کمک نمایند می توانید از مقالات مختلف کتاب ها و غیره نیز استفاده نمایید

سخن پایانی

مقاله سعی کردیم تا درباره مهمترین ویژگی ها و امکانات سایت لوازم یدکی خودرو میزان هزینه هایی که برای طراحی سایت آن وجود دارد چگونگی برتر شدن در میان رقبا و موضوعات مرتبط با طراحی سایت لوازم یدکی خودرو صحبت کنیم به منظور طراحی سایت باید از یک مجموعه فعال و با سابقه که فعالیت های گسترده در این زمینه را دارند کمک بگیرید دتاً انتخاب یک مجموعه حرفه‌ای باعث طراحی حرفه‌ای سایت شما خواهد شد 

سوالات متداول

نونگار با توجه به نیاز و بودجه کارفرما هم قالب های آماده و هم اختصاصی را پیشنهاد میدهد.

بله. اما باید قبل از اقدام به خرید از نماد اعتماد وب سایت مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

با توجه به امکاناتی که کارفرما میدهد توسط پست یا پیک برای مشتری ارسال میشود.

قبل از سفارش کالا شرایط وب سایت را بررسی کنید. اغلب سایت ها زمان مشخصی برای مرجوع کالا در نظر میگیرند.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پورتال تخصص شرکت طراحی لمون است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید