طراحی سایت شرکتی

شرکت و سازمان ها برای اینکه کسب و کارشان توسط افراد بیشتری شناخته شود اقدامات مختلفی انجام می دهند. به عنوان مثال از درج تبلیغات و بنر در قسمت های مختلف شهر یا روزنامه و مجلات استفاده می کردند. اما در دنیای دیجیتالی امروزی استفاده از این روش ها برای جذب مشتری قدیمی شده و کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. برای این کار به جای تبلیغات به صورت فیزیکی از طراحی سایت شرکتی مناسب استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم به بررسی طراحی سایت شرکتی و مزیت آن برای شرکت ها بپردازیم. با ما همراه باشید.

 

طراحی سایت شرکتی چیست؟

شرکت و سازمان ها خدمات مختلفی به مشتریان ارائه می کنند اما بدون تبلیغات اکثر آن ها ناشناخته باقی می مانند. در نتیجه برای اینکه شرکت ها پیشرفت کنند و افراد زیادی آن ها را بشناسند باید از طراحی سایت شرکتی استفاده شود. یکی از دلایل این امر این است که امروزه افراد اکثرا به دنبال پاسخ نیاز خود در وب سایت ها هستند و در نتیجه شرکت ها باید سایتی داشته باشند تا افراد با دیدن قسمت های مختلف با کسب و کار آن ها آشنا شوند و از خدماتشان استفاده کنند. در نتیجه به هیچ عنوان نمی توان جایگزینی مناسب و به صرفه از لحاظ اقتصادی برای داشتن سایت شرکتی پیدا کرد. طراحی سایت ها به دو روش انجام می شود که معمولا برای صرفه جویی در هزینه ها و آماده شدن سایت در زمان کم از طراحی سایت با وردپرس استفاده می شود. وردپرس برنامه ای است که از آن برای طراحی انواع سایت استفاده شده و با افزودن افزونه های مختلف به آن می توان امکانات ویژه ای به سایت اضافه کرد.

 

طراحی سایت شرکتی چیست؟

 

توجه!

اگر شرکت یا سازمان شما بودجه مالی بالایی دارد توصیه می شود به دلیل امنیت بالا و منحصر به فرد بودن از طراحی سایت با کد و زبان های مختلف برنامه نویسی استفاده کنید که به آن طراحی سایت اختصاصی می گویند. در طراحی سایت شرکتی باید نکاتی مورد توجه قرار گیرد. زیرا درست است که امکانات مختلف در سایت ها تقریبا به یک صورت است اما در برخی موارد تفاوت هایی وجود دارد که همین تفاوت ها باعث تفاوت بین سایت و کاربرد آن ها می شود.

طراحی سایت دو زبانه شرکتی

اگر قصد طراحی سایت شرکتی را دارید پیشنهاد می شود  از طراحی سایت شرکتی به صورت دو زبانه استفاده کنید. معمولا شرکت ها برای گسترش کسب و کار خود باید با افراد و شرکت های مختلف در ارتباط باشند. اگر سایت دو زبانه طراحی شود صاحبان شرکت ها در کشور های دیگر نیز سایت را می شناسند و با ایجاد همکاری دو طرفه شرکت موفقیت بالایی به دست می آورد و به سود دهی می رسد. البته باید بدانید که شناخته شدن سایت به منزله ی قرارگیری آن ها در صفحه اول نتایج جست و جوی گوگل است. برای این کار باید با انجام سئو و بهینه سازی سایت ها با توجه به نوع کسب و کار در صفحه اول قرار گیرند. در ادامه به بررسی سئو سایت شرکتی می پردازیم.

 

طراحی سایت دو زبانه شرکتی

 

اهمیت طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی می‌ تواند تأثیر زیادی بر تصویر برند، جذب مشتری و فروش خدمات داشته باشد. یک وب‌ سایت خوب طراحی شده به عنوان پلتفرمی عمل می‌کند که از طریق آن می‌توانید به مشتریان احتمالی خود دسترسی پیدا کنید، محصولات و خدمات خود را معرفی کنید و اعتماد آنها را جلب نمایید.

افراد برای دستیابی به امکانات مختلف و رفع نیاز های خود به جست و جو در سایت ها می پردازند. حال تصور کنید شما قصد استفاده از خدمات شرکتی را دارید ولی از آن دور هستید. طراحی سایت شرکتی بهترین و به صرفه ترین راه است. شما می توانید با طراحی مناسب و دسترسی راحت به قسمت های مختلف سایت بدون مراجعه ی حضوری نیاز خود را بر طرف سازید. همچنین در صورت بروز مشکل می توانید با قرار دارن پیام در قسمت کاربران به راحتی مشکل خود را مطرح کرده و آن را سریعا رفع کنید.

 

اهمیت ساخت سایت شرکتی

 

 

پیش از شروع طراحی سایت شرکتی

قبل از شروع طراحی، باید بازار هدف، هدف‌ های کسب‌ و کار و پیام‌ های کلیدی برند را درک کنید. یک استراتژی محتوایی قوی باید برای جهت‌ دهی به زبان، تن صدا و پیام‌هایی که وب‌ سایت شما ارائه می‌دهد، تهیه شود. تا بتواند تاثیر گذاری سایت شما برای کاربران و مخاطبان را افزایش بدهد. با گزینش درست اهداف راحت تر میتوانید به آن ها دست یابید.

 

سئو سایت شرکتی

کاربران هنگامی که به جست و جو می پردازند اکثرا به نتایجی که در صفحه ی اول قرار گرفته و مخصوصا سه لینک اول توجه می کنند. در نتیجه تمامی کسب و کار ها به دنبال رسیدن به جایگاه اول گوگل هستند. سئو روشی است که با انجام موارد مختلف آن سایت ها از گوگل امتیاز دریافت می کنند و در صفحه اول نمایش داده می شوند. در مرحله ی اول طراحی سایت باید کلمات کلیدی خود را مشخص کرده و سپس برای کسب امتیاز تلاش کنید. در انجام سئو سایت شرکتی باید به سرعت سایت، امنیت بالا، ریسپانسیو بودن، استفاده از عکس و فیلم با حجم کم، طراحی گرافیکی، تولید محتوا مناسب و... توجه شود.

 

سئو سایت شرکتی

 

تولید محتوا سایت شرکتی

یکی از روش هایی که تاثیر بسیار زیادی در سئو سایت ایجاد می کند، تولید محتوای با کیفیت است. برای نشان دادن کسب و کار می توانید با محتوای مناسب و مرتبط با موضوع کاربر را جذب کنید. سپس به تبلیغ شرکت خود و محصولات و امکانات آن بپردازید.

محتوای تولید شده باید مفید و آموزنده باشد تا بتواند مخاطبان را جذب نماید علاوه بر این، استفاده از وبلاگ برای بروز رسانی‌های مرتبط با صنعت، درج اخبار مرتبط و استفاده از تمامی روش‌های دیگر برای نمایش دانش فنی و برتری‌های شرکت می‌تواند مفید باشد.

 

امنیت وب‌ سایت شرکتی

امنیت باید یکی از اولویت‌های اصلی در طراحی سایت باشد. استفاده از گواهینامه‌های SSL، بروز‌رسانی‌ های مداوم و سایر اقدامات امنیتی می‌ تواند از داده‌های شرکت و کاربران محافظت کند. سایتی که امن نباشد نمیتواند اعتماد کاربران را جلب نماید.

 

تعامل و UX

برای ایجاد تجربه کاربری (UX) مثبت، باید طراحی تعاملی را ارتقا داد. از جمله این کارها می‌توان به افزودن دکمه‌های فراخوانی به عمل (CTA)، فرم‌های پاسخ‌ گو و طراحی صفحات فرود اشاره کرد و یا یکی دیگر از موارد متداول در سایت های شرکتی که در طراحی سایت فروشگاهی نیز دیده میشود فرم بر قراری ارتباط است.

 

طراحی اصولی و سایت شرکتی

باید اطمینان حاصل کنید که طراحی وب‌ سایت شما با هویت برندتان سازگار باشد. استفاده از لوگو، رنگ‌ها و عناصر بصری باید به گونه‌ ای باشد که با هویت شرکتی شما تطابق داشته باشد. اگر این موارد رعایت شود مخاطبان راحت تر به شما اعتماد میکنند و همچنین تجربه کاربری خوبی را هم به دست می آورند این گونه میتوانید تاثیر گذاری برند و یا شرکت خود را نسبت به رقبا افزایش بدهید.

 

مزایای طراحی سایت شرکتی

۱. دسترسی آسان کاربران
۲. کسب اطلاعات مهم در رابطه با کار و فعالیت شرکت
۳. بازدید از نمونه کارهای شرکت و کمک به افزایش مشتری
۴. امکان تعامل با بخش های مختلف شرکت
۵. استفاده از مقالات و ویدئو های آموزشی موجود در سایت
۶. بازدید و افزایش مشتریان
۷. کمک به برند شدن شرکت و کسب و کار آن
۸. استفاده از امکانات مختلف شرکت
۹. پیگیری از فعالیت شرکت و عملکرد آن
۱۰. آشنایی با پرسنل و تیم شرکت

 

مزایای طراحی سایت شرکتی

 

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی

سایت را به گونه ای طراحی کنید که ساده باشند.
2. امکان دسترسی به قسمت های مختلف سایت راحت تر صورت گیرد.
3. صفحه ای با عنوان درباره ما باید در سایت قرار گیرد تا کاربر بتواند با مراجعه به آن اطلاعاتی در رابطه با سایت به دست آورد. علاوه بر این بهتر است صفحه ی تماس با ما هم در سایت قرار گیرد تا کاربر به راحتی به شماره تلفن ها و آدرس شرکت دسترسی پیدا کند.
4. در قسمتی جدا از سایت باید نمونه کار های شرکت قرار گیرد تا کاربر به راحتی آن را مشاهده کند.
5. فونت رسمی باید استفاده شود.
6. در شبکه های اجتماعی باید صفحه ای برای کسب و کار طراحی شود. همچنین به بخش های مختلف سایت لینک داده شود.
7. لازم است در بخشی جدا خدمات شرکت و موفیت هایی که شرکت به دست آورده است قرار داده شود.
8. شرکت هایی که مشغول به فعالیت هستند چه دولتی و چه خصوصی باید از طراحی سایت شرکتی مخصوص به خود استفاده کنند. در غیر این صورت با وجود دیده شدن شرکت های دیگر در سایت های اینترنتی به مرور زمان از یادها می روند و همین امر باعث می شود کسب و کار آن ها با مشکلات بزرگی مواجه شود.

 

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی

 

نکته کلیدی!

یکی از موارد مهمی که باعث افزایش جذابیت سایت ها و همچنین بازدید بیشتر آن می شود، طراحی گرافیکی سایت است. اولین چیزی که کاربر با ورود به سایت با آن مواجه می شود، ظاهر سایت است. بهتر است سایت ها را به نحوی طراحی کنید که دارای ظاهری جذاب باشند. در این صورت به محض دیده شدن توسط مخاطب باعث شود آن در قسمت های مختلف به جست و جو بپردازد. این کار باعث می شود گوگل سایت را معتبر بشناسد و به آن امتیاز دهد. در نتیجه طراحی سایت شرکتی با طراحی گرافیکی ساده اما منحصر به فرد می تواند باعث کسب امتیاز از گوگل و بهبود سئو سایت شود.

سفارش طراحی سایت شرکتی در تهران

امروز در سراسر کشور شرکت هایی مشغول به فعالیت در زمینه ی طراحی انواع سایت وجود دارد که شما می توانید طراحی سایت شرکتی خود را به آن ها بسپارید. البته باید بدانید که قبل از سفارش طراحی سایت شرکتی، باید از معتبر بودن شرکت طراحی سایت اطمینان پیدا کنید. در غیر این صورت وقت و هزینه ای که صرف داشتن آن می کنید به هدر می رود. همچنین به یاد داشته باشید که در هنگام سفارش طراحی سایت از شرکت بخواهید سئو را نیز در نظر بگیرند. یکی از شرکت های معتبر که می توانید به راحتی طراحی سایت خود را به آن ها بسپارید شرکت نونگار پردازش است. این شرکت در تهران قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فعالیت این شرکت می توانید به سایت نونگار پردازش مراجعه کنید و در صورت نیاز با مشاوران شرکت به راحتی ارتباط بر قرار کنید.

 

سفارش طراحی سایت شرکتی در تهران

 

سخن آخر

برای گسترش کسب و کار ها مخصوصا شرکت ها باید از طراحی سایت مخصوص استفاده شود. اینکه سایت نوپا یا کوچک است دلیل بر نیازمند نبودن آن به طراحی سایت نیست. در نتیجه باید برای هر نوع کسب و کار چه بزرگ و چه کوچک سایت مناسب طراحی شود. روش های مختلفی برای طراحی سایت وجود دارد که مشتری آن را انتخاب می کند. داشتن سایت شرکتی به دلیل اینکه افراد می توانند اطلاعات بیشتری در رابطه با کسب و کار شما به دست آورند و شناخته شوند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این مقاله به طور کامل به بررسی طراحی سایت شرکتی پرداختیم. امیدواریم مطالب مطرح شده برای شما مفید بوده باشد. همچنین شما عزیزان می توانید سوالات خود را در رابطه با طراحی سایت شرکتی با ما در میان بگذارید.

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پورتال تخصص شرکت طراحی لمون است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید