طراحی سایت وردپرس

بطور کلی، طراحی سایت با وردپرس یک فرآیند ترکیبی از تنظیمات قالب، افزودن محتوا، استفاده از افزونه‌ها و بهینه‌ سازی سایت است. در ادامه، به برخی اصول و نکات مهم برای طراحی سایت با وردپرس اشاره می ‌کنم.

 

وردپرس چیست؟

وردپرس (WordPress) یک سیستم مدیریت محتوا (Content Management System) است که برای ساخت و مدیریت وبسایت‌ها استفاده می‌شود. این سیستم مدیریت محتوا بر پایه زبان برنامه ‌نویسی PHP و پایگاه داده MySQL توسعه داده شده است و یکی از محبوب‌ترین و قدرتمندترین ابزارهای موجود در این حوزه است.

 

وردپرس چیست؟

 

مزایا وردپرس چیست؟

وردپرس به شما امکان می‌دهد تا به راحتی و بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی، وبسایت‌هایی با طراحی زیبا، قابلیت‌ها و عملکرد قوی ایجاد کنید. با استفاده از قالب‌ها (Themes) و افزونه‌ها (Plugins) می‌توانید ظاهر و عملکرد وبسایت خود را به دلخواه تغییر دهید و بر اساس نیازهای خاص خود آن را سفارشی کنید.

وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا، امکانات متنوعی را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید به راحتی مطالب وبسایت خود را اضافه، ویرایش و مدیریت کنید، بخش‌بندی کنید، نظرات کاربران را مدیریت کنید و بسیاری از ویژگی‌ها و قابلیت‌های دیگر را به سادگی به وبسایت خود اضافه کنید.

از ویژگی‌های برجسته وردپرس می‌توان به سهولت استفاده، جامعیت مستندات، پشتیبانی گسترده از جامعه کاربری، امنیت قوی و قابلیت سئو بالا اشاره کرد. همچنین، وردپرس به شما امکان می‌دهد تا وبسایت خود را با استفاده از قالب‌ها و افزونه‌ها به سرعت و به طور متنوعی گسترش دهید و بر اساس نیازهای خود آن را سفارشی کنید.

 

مزایا وردپرس چیست؟

 

مزایا طراحی سایت وردپرسی لمون

 1. طراحی با قالب اختصاصی
  وردپرس را عمداتا با عنوان قالب آماده میشناسند اما ما، در لمون وردپرس را با قالب های اختصاصی برای شما طراحی مینماییم تا از نظر ظاهری (UI)، بهینه بودن کد ها، امنیت و سرعت در وضعیت بهتری نسبت به دیگر سایت ها قرار گیرد.
 2.  طراحی اختصاصی UI
  پیش از طراحی تیم گرافیکی با شما جلسه خواهند گذاشت تا طرح گرافیکی مورد نظر شما همگام با نیاز های پروژه شما طراحی شود پس از تایید طرح مورد نظر شما پروژه شما وارد مراحل طراحی خواهد شد.
 3. جلسه آموزشی
  پس از پایان طراحی و تایید شما برای راحتی کار با پنل سایت وردپرسی یک جلسه آموزشی برای شما در نظر گرفته میشود که در جلسه تمامی آنچه که نیاز دارید در خصوص مدیریت سایتتان بدانید را به شما میگوییم.
 4. پشتیبانی یک ساله
  بعد از آنکه طراحی سایتتان تمام شد 1 سال پشتیبانی رایگان از طرف ما دارید تا در صورتی که مشکلی برای سایتتان پیش بیاید ما در کنار شما هستیم تا رفع گردد.

 

مزایا طراحی سایت وردپرسی لمون

 

مراحل طراحی سایت وردپرسی با لمون

1- نیازسنجی و شناخت مشتری

پیش از هرکاری باید مشتری خود را بشناسید و نسبت به نیازی که دارید سایتتان را طراحی نمایید به همین علت اولین مرحله در همکاری ما نیازسنجی است پس از مراجعه به مجموعه همکاران ما به شما مشاوره میدهند تا به بهترین نتیجه دست یابید.

 

2- قالب گرافیکی اختصاصی

پس از دریافت مشاوره از طرف ما و نیاز سنجی تیم گرافیکی با شما جلسه خواهند گذاشت و به شما مشاوره میدهند تا طرح مورد نظرتان را طراحی نمایند پس از طراحی شدن، طرح برای شما ارسال میگردد تا آن را تایید نمایید در صورتی که طرح مورد تایید شما نباشد مجدد کار طراحی صورت میگیرد تا به تایید شما برسد.

 

3- اجرای طرح گرافیکی تایید شده

پس از آنکه طرح از طرف شما تایید شد مرحله طراحی سایت شما آغاز میشود و طراح سایت طرح گرافیکی شما را اجرا مینماید.

 

4- بهینه سازی نمایشی

پس از آنکه طرح اجرا شد حال طراح، سایت را در نمایشگر های موبایل بهینه میشود تا سایت شما به بهترین شکل ممکن در دستگاه های موبایل دیده شود.

 

5- بارگزاری و عیب یابی سایت

پس از تمام شدن مراجل طراحی سایت وردپرسی حال سایت شما بر روی دامنه خریداری شده شما بارگزاری میگردد و بر روی آن تست های عیب یابی انجام میشود تا سایت از نظر فنی مشکلی نداشته باشد.

 

6- آموزش استفاده از پنل سایت و تحویل سورس پروژه

پس از آنکه طراحی به پایان رسید حال نوبت به آموزش میرسد تیم ما پس از پایان مراحل طراحی یک جلسه آموزش با شما برگزار خواهد کرد و استفاده از پنل مدیریت را به شما آموزش خواهد داد. و در نهایت سورس پروژه به شما تحویل داده خواهد شد.

 

7- دریافت پشتیبانی 1 ساله رایگان

پس از اتمام پروژه شما از طرف ما 1 سال پشتیبانی رایگان دریافت خواهید کرد اگر که مشکلی برای سایتتان پیش بیاید ما در کنار شما خواهیم بود.
در کل، طراحی سایت با وردپرس یک فرآیند چندگانه است که نیازمند برنامه‌ریزی، طراحی زیبا و کارآمد، محتوا متناسب و بهینه‌سازی مناسب است. با رعایت این نکات، می‌توانید یک سایت حرفه‌ای و جذاب با وردپرس داشته باشید.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پورتال تخصص شرکت طراحی لمون است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید