طراحی سایت حرفه ای

اگر صاحب کسب و کار هستید یا قصد شروع کاری را دارید احتمالا به گسترش و پیشرفت در آن فکر کرده اید. در دنیای دیجیتالی و مدرن امروزی کسب و کار ها دیگر به صورت سنتی امکان پیشرفت گسترده را ندارند و برای این کار نیاز است از تکنولوژی روز استفاده شود. یکی از روش های گسترش کسب و کار طراحی سایت های اینترنتی است. سایت های اینترنتی انواع مختلفی دارند. با زیاد شدن شرکت های طراحی سایت برای اینکه سایتی منحصر به فرد داشته باشید باید طراحی سایت را به شرکت های معتبر سفارش دهید. در این مقاله قصد داریم به بررسی طراحی سایت حرفه ای و نحوه ی سفارش آن بپردازیم. با ما همراه باشید.

فهرست

- طراحی سایت حرفه به چه صورت انجام می شود؟
- طراحی سایت با وردپرس یا به صورت اختصاصی؟
- ویژگی و اهمیت سایت های حرفه ای
- از چه ابزاری برای طراحی سایت حرفه ای و منحصر به فرد استفاده می شود؟
- عوامل موثر در طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای به چه صورت انجام می شود؟

برای گسترش کسب و کار و شناخته شدن آن توسط کاربران مختلف نیاز است از طراحی سایت با توجه به نوع کسب و کار استفاده شود. در صورتی که طراحی سایت به صورت حرفه ای انجام نشود، سایت ها تاحد زیادی مشابه یکدیگر می شوند. کپی شدن سایت ها و تشابه زیاد آن ها باعث می شود کاربر به سایت اعتماد نکند. سایت حرفه ای به سایتی گفته می شود که تمامی قسمت های آن منحصر به فرد است و امکانات بیشتری نسبت به دیگر سایت ها دارد تا تجربه کابری افزایش پیدا کند. اگر دانش کافی در زمینه طراحی سایت ندارید باید طراحی سایت را به شرکت های حرفه ای در این زمینه بسپارید.

1- سئو حرفه ای

برای اینکه سایت در صفحه اول نتایج جستجو قرار گیرد نیاز است اقداماتی بر روی آن انجام شود. یکی از این اقدامات سئو سایت است. اگر قصد دارید از گوگل امتیاز بگیرید، در صفحه اول نمایش داده شوید و در رتبه ی اول باقی بمانید باید اصول سئو حرفه ای را بدانید و در ساخت سایت آن را رعایت کنید. اگر در این زمینه تخصص کافی ندارید بهتر است این کار را به افراد ماهر بسپارید.

2- تولید محتوا حرفه ای

برخی بر این باورند که تولید محتوا پادشاه است. به این معنا که با تولید محتوا مناسب برای سایت ها می توان نتایج بسیار خوبی را برای کسب و کار به ارمغان آورد. هر آنچه درون سایت قرار می گیرد از عکس و فیلم گرفته تا مقالات و توضیح محصول همه و همه جزء تولید محتوا محسوب می شوند. در نتیجه برای اینکه محتوا قوی داشته باشید و بتوانید با آن از گوگل امتیاز بگیرید باید به نکات تولید محتوا حرفه ای توجه کنید.

 

طراحی سایت حرفه ای به چه صورت انجام می شود؟

 

طراحی سایت با وردپرس یا به صورت اختصاصی؟

به دو روش می توان طراحی سایت انجام داد. روش اول طراحی سایت با وردپرس است که امروزه اهمیت ویژه ای در بین طراحان پیدا کرده است. طراحی سایت با وردپرس امکان بهینه سازی سایت و ارتقا را دارد اما نمی توان برخی جزئیات را به آن اضافه کرد. اگر قصد طراحی سایت به گونه ای را دارید که کاملا منحصر به فرد باشد و حتی قالب و دیگر امکانات آن خاص طراحی شود باید سایت اختصاصی سفارش د00000000  هید. هزینه های مربوط به طراحی سایت اختصاصی نسبت به طراحی سایت با وردپرس بیشتر است. در سایت های اختصاصی از کدهای برنامه نویسی استفاده می شود و با افزودن کدهای جدید سایت به روز می شود.

 

طراحی سایت با وردپرس یا به صورت اختصاصی؟

 

ویژگی سایت های حرفه ای

1. سایت های حرفه ای باید به صورت واکنش گرا طراحی شوند.
2. امنیت یکی از نکات مهم در ساخت سایت است که باید مورد توجه قرار گیرد.
3. سایت باید جذاب و مخاطب پسند باشد تا تجربه کاربری افزایش یابد.
4. قابل تغییر و بهینه سازی باشد.
5. سرعت بالا از ویژگی های مهم سایت های اینترنتی است. زیرا در صورت پایین بودن سرعت کاربر از آن خارج می شود.
6. طراحی گرافیکی خاص و منحصر به فرد برای جذب کاربر و ماندن در سایت شما اهمیت دارد.
7. محتوای سایت باید ترغیب کننده باشد.

 

ویژگی سایت های حرفه ای

 

اهمیت سایت های حرفه ای

1. اولین قسمتی که کاربر با ورود به سایت مشاهده می کند صفحه اصلی سایت است. در نتیجه توصیه می شود صفحات به صورتی طراحی شوند که کاربر پسند باشند.
2. استفاده از المان های مختلف در قسمت های سایت باعث جذب کاربر می شود و همین امر می تواند ترافیک سایت را افزایش دهد.
3. با طراحی سایت خود می توانید از رقبای خود سبقت بگیرید و پیشرفت چشم گیری داشته باشید.
4. سایت های حرفه ای که طراحی مناسبی هم دارند باعث جذب بیشتر کاربر می شوند. جذب کاربر تاثیر مستقیمی در برند سازی کسب و کار شما ایجاد می کند.
5. صفحه اصلی سایت نیز مانند دکور یک مغازه است. هر چه این دکور زیبا تر طراحی شود مشتریان بیشتری جذب آن می شوند و فروش افزایش پیدا می کند.

 

اهمیت سایت های حرفه ای

 

از چه ابزاری برای طراحی سایت حرفه ای و منحصر به فرد استفاده می شود؟

برای طراحی سایت به صورت حرفه ای روش و ابزار های مختلفی وجود دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم:

1. کسی که طراحی سایت به صورت اختصاصی را بر عهده دارد باید بر زبان های برنامه نویسی تسط داشته باشد.
2. طراح سایت وردپرسی باید تمامی روش های گسترش سایت وردپرسی را بداند و برای منحصر به فرد شدن آن تلاش کند.
3. طراح سایت باید تا حدی سئو را بشناسد و باعث ایجاد سئو منفی در هنگام طراحی نشود.
از ابزار های مورد استفاده در طراحی سایت می توان به انواع زبان های برنامه نویسی، وردپرس، فوتوشاپ و... اشاره کرد.

عوامل موثر در طراحی سایت حرفه ای

1- کد نویسی

یکی از کارهایی که می توان با آن سایت ها را بهینه سازی سایت و یا به صورت منحصر به فرد طراحی کرد استفاده از کد های برنامه نویسی است.

2- تجربه

نمونه کار های شرکت تاثیر بسیار زیادی بر روی سفارش طراحی سایت به شرکت ها می گذارد. معمولا افراد قبل از سفارش طراحی سایت حرفه ای نمونه کار های آن را مشاهده می کنند. در نتیجه تجربه یکی از مواردی است که تاثیر بسیار زیادی در سفارش ساخت سایت می گذارد.

3- سبک

افراد دارای سلیقه های مختلفی هستند. در نتیجه در طراحی سایت حرفه ای باید آن را به صورتی طراحی کرد که از نظر تمامی کاربران زیبایی ظاهری مناسبی داشته باشد.

4- تکنولوژی

امروزه تکنولوژی مدام در حال پیشرفت است. در صورتی که برای کسب و کار خود سایت دارید باید آن را هر چند وقت یکبار به روز رسانی کرده و امکانات جدید به آن اضافه کنید. اگر به بهینه سازی و پیشرفت سایت خود توجه نکنید پس از گذشت مدتی سایت شما جذابیت خاصی ندارد و کاربر پسند نخواهد بود.

5- خدمات

سعی کنید روز به روز خدمات و امکانات مختلف به سایت خود اضافه کنید. مثلا می توانید در برخی موارد با توجه به مناسبت هایی از تخفیفات یا جوایز ویژه استفاده کنید. با این کار ترافیک ورودی به سایت شما افزایش پیدا می کند.

6- قیمت گذاری و شرایط پرداخت

سعی کنید در طراحی سایت حرفه ای خود از افکت های هاور استفاده کنید. استفاده از این افکت ها باعث می شود کاربر برای دیدن قیمت محصولات و اضافه کردن آن به سبد خود دیگر نیاز نباشد وارد صفحه دیگری شود. در نتیجه در وقت آن صرفه جویی می شود و تجربه کاربری افزایش پیدا می کند.

 

عوامل موثر در طراحی سایت حرفه ای

 

سفارش طراحی سایت حرفه ای در تهران

همان طور که در این مقاله به آن اشاره کردیم باید بدانید طراحی سایت حرفه ای کار آسانی نیست و نیازمند دانش و مهارت کافی است. طراح سایت باید بتواند سایتی مناسب طراحی کند که قابلیت توسعه داشته باشد و کپی از سایت های دیگر نباشد. شرکت های مختلفی به طراحی سایت مشغول اند. توصیه می شود قبل از سفارش طراحی سایت از معتبر بودن شرکت مطمئن شوید. یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در طراحی انواع سایت شرکت نونگار پردازش است. شما می توانید با مراجعه به سایت این شرکت سایت مورد نیاز خود را سفارش دهید و یا به صورت حضوری به دفتر شرکت واقع در خیابان ستارخان تهران مراجعه کرده و اقدام به سفارش سایت خود کنید. این شرکت با داشتن سئوکارهای ماهر علاوه بر انجام دقیق سئو داخلی، تکنیک های مربوط به سئو خارجی را نیز بر روی سایت شما اعمال می کند.

سخن آخر

روش های مختلفی برای طراحی سایت وجود دارد. شما می توانید با استفاده از وردپرس یا کد های برنامه نویسی به صورت اختصاصی سایت مورد نیاز خود را طراحی کنید. اگر قصد طراحی سایت حرفه ای را دارید پیشنهاد می کنیم از طراحی سایت به صورت حرفه ای استفاده کنید. البته باید بدانید هزینه طراحی سایت به این روش هزینه ی بیشتری نسبت به طراحی با وردپرس را دارد. شما با اضافه کردن کد های برنامه نویسی می توانید امکانات و جزئیات بیشتری به سایت خود اضافه کنید. در این مقاله به بررسی طراحی سایت حرفه ای و روش های آن پرداختیم. امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما مفید بوده و از خواندن آن لذت برده باشید. در صورت نیاز می توانید سوالات خود را در رابطه با بعترین شرکت طراحی سایت با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

به زبان ساده، یک طراح وب سایت باعث می شود یک سایت خوب به نظر برسد. آنها از برنامه های طراحی برای ایجاد عناصر بصری استفاده می کنند. طراحان وب‌سایت معمولاً

یک وب سایت با طراحی خوب می تواند به شما کمک کند تا تأثیر خوبی بر مشتریان احتمالی خود داشته باشید. همچنین می تواند به شما کمک کند تا کسب و کار خود را افزایش و ت

- مفاهیم کلیدی طراحی را درک کنید.

- اصول اولیه HTML را بدانید.

- CSS را درک کنید.

- اصول طراحی UX را بیاموزید.

- با طراحی UI آشنا شوید.

- اصول ایجاد

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پورتال تخصص شرکت طراحی لمون است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید