طراحی سایت ارز دیجیتال

صنایع ارزهای دیجیتال با سرعت تهاجمی به رشد خود ادامه می دهند. این راهنمای سئو سایت ارزهای دیجیتال برای کمک به صاحبان مشاغل در زمینه بلاک چین و ارزهای دیجیتال طراحی شده است تا با رتبه بندی ارگانیک با استفاده از بهینه سازی موتور جستجو (SEO) هزینه ها را کاهش دهند. این راهنمای سئو ارزهای دیجیتال به شرکت‌های ارزهای دیجیتال و رمزنگاری کمک می‌کند تا ترافیک بیشتری را جذب کنند، مشتریان جدید را جذب کنند، فروش‌ها و ارجاع‌ها به سایت‌های شرکت را افزایش دهند و فعالیت‌های خود را گسترش دهند.

بدون بهینه سازی سایت برای موتور جستجو، کسب و کارها نمی توانند به اوج خود برسند. بهینه سازی موتورهای جستجو یکی از موثرترین و موثرترین انواع بازاریابی است که برای سرمایه گذاری های ارز دیجیتال موجود است. شرکت های رمزنگاری باید اطمینان حاصل کنند که SEO در برنامه بازاریابی دیجیتال آنها گنجانده شده است.

وب بیش از حد اشباع شده است و SEO برای رمزارزها می تواند برای تازه واردان در این زمینه ترسناک باشد. با این حال، با صرف زمان و منابع لازم، می توانید رتبه بندی موتورهای جستجو را با انجام صحیح سئوی خود بهبود بخشید. سئو به کسب و کارهای رمزنگاری کمک می کند تا اعتماد موتورهای جستجو را به دست آورند و به خوبی برای مخاطبان هدف آنها تنظیم شود.

در این مقاله با سئوی بلاک چین و ارزهای دیجیتال، چرایی نیاز به سئو برای کسب و کار مرتبط با رمزنگاری خود، اشتباهات رایج سئو توسط کسب و کارهای بلاک چین و رمزارز و موارد دیگر آشنا خواهید شد. برای آشنایی با راهنمای استراتژی سئو که به شما کمک می‌کند ترافیک ارگانیک کافی ایجاد کنید و رتبه‌بندی صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) خود را بهبود بخشید، تا انتها بخوانید.

 

طراحی سایت ارز دیجیتال

سئو برای بلاک چین و ارز دیجیتال چیست؟

سئو ارز دیجیتال شامل بهینه سازی حضور آنلاین شما برای جذب ترافیک هدفمند به وب سایت شما از جستجوهای مرتبط با ارز دیجیتال است. سئو ارز دیجیتال از دو کلمه ابداع شده است: ارز دیجیتال (کارگزار، ارز، کیف پول، فروشنده یا هر ارز دیجیتالی) و سئو (استراتژی های بازاریابی دیجیتال و بهینه سازی). سئوی رمزنگاری شامل شیوه‌های سنتی سئو می‌شود، اما کلمات کلیدی تخصصی مرتبط با بلاک چین و جامعه رمزنگاری را در نظر می‌گیرد.

سئو ارزهای دیجیتال به شما کمک می کند تا ترافیک ارگانیک بیشتری را در جایگاه ارزهای دیجیتال دریافت کنید. با ادامه رشد فضای بلاک چین و ارزهای دیجیتال، سئو به کسب و کارهای این صنعت امکان می دهد تا رتبه بندی ارگانیک وب سایت، دید و حجم ترافیک خود را افزایش دهند.

سئو برای بلاک چین و ارز دیجیتال بازگشت سرمایه (ROI) بیشتری را برای کسب و کارهای رمزنگاری شما تضمین می کند. اگرچه سئو برای ارزهای دیجیتال و بلاک چین ممکن است کار بزرگی به نظر برسد، اما بخش بسیار مهمی از استراتژی کلی بازاریابی دیجیتال است که نباید آن را نادیده بگیرید.

 

چرا سازمان های رمزنگاری و بلاک چین به بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) نیاز دارند؟

سئو برای صنایع کریپتو و بلاک چین روشی مقرون به صرفه برای جذب ترافیک مرتبط به وب سایت شما است. یک فرصت منحصر به فرد برای بازاریابی موثر در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک چین از نظر فناوری های در حال تحول و نوسانات بالای بازار وجود دارد. یک استراتژی موثر سئو سایت می تواند اعتماد ایجاد کند و شفافیت را افزایش دهد که به نوبه خود به تأیید کسب و کار شما به عنوان یک چهره معتبر در فضای کریپتو کمک می کند.

در حال حاضر، تبلیغ ساخت سایت های ارزهای دیجیتال دارای محدودیت هایی است. در سال 2018 ممنوعیت های گسترده ای برای تبلیغات ارزهای دیجیتال دیجیتال وجود داشت، زیرا این صنعت با شیوه های گمراه کننده همراه بوده است. این امر باعث می شود سئوی ارگانیک و رتبه بندی در صفحات نتیجه موتور جستجو (SERP) اهمیت بیشتری پیدا کند.

بهترین راه برای اصلاح تاثیر منفی ممنوعیت تبلیغات پولی در تمام کانال های تبلیغات دیجیتال، استفاده از سئو برای کسب و کار ارزهای دیجیتال است. بنابراین سازمان‌های بلاک چین و رمزارز باید روی سئو سرمایه‌گذاری کنند.

یک طرح سئو موثر، سایت ارز دیجیتال شما را در بالای صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بندی می کند و ترافیک سئوی ارگانیک را برای کلمات و عبارات کلیدی مرتبط با رمزنگاری افزایش می دهد. ترافیک با کیفیت بالا منجر به سرنخ های باکیفیت می شود و مشتریان بیشتری را جذب می کند، که سودآوری تجارت رمزنگاری شما را افزایش می دهد و در نهایت درآمد ایجاد شده را افزایش می دهد.

مزایای بهینه سازی موتورهای جستجو برای بازاریابی ارزهای دیجیتال

تنها راه غلبه بر ممنوعیت کریپتو در تبلیغات آنلاین، استفاده از استراتژی های سئوی بلاک چین در طرح بازاریابی دیجیتال است. به نظر می رسد که سئو به طور گسترده توسط آژانس های تجاری کریپتو در سطح جهان مورد استفاده قرار نمی گیرد.

با این حال، به هر تیم بازاریابی بلاک چین و رمزنگاری بسیار توصیه می شود که مدتی را صرف فعالیت های مرتبط با سئو کنند. سئو یکی از مقرون به صرفه ترین راه ها برای افزایش ترافیک و آگاهی از وب سایت رمزنگاری شما است. این به شما کمک می کند هوشمندانه تر کار کنید نه سخت تر.

یک استراتژی موثر سئو، ترافیک ارگانیک شما را برای کلمات کلیدی رمزنگاری بهبود می بخشد و همچنین وب سایت های رمزنگاری شما را در SERP رتبه بندی می کند. و در مواقعی که معامله‌گران، پلتفرم‌ها، بازی‌های NFT و انواع خدمات مرتبط با رمزنگاری بیشتر و بیشتر می‌شوند، یافتن آسان آنلاین اولین قدم مهم است.

سئوی بلاک چین و ارزهای دیجیتال:

داشتن استراتژی سئوی مناسب، ترافیک با کیفیتی را برای وب سایت شما به ارمغان می آورد. اصول اولیه مورد نیاز برای کمک به شما برای رسیدن و غلبه بر ترافیک ارگانیک وب‌سایت ارزهای دیجیتال، رتبه‌بندی موتور جستجو، فروش و بازده سرمایه‌گذاری (ROI) شامل تحقیق کلمات کلیدی رمزنگاری، SEO فنی، ساخت لینک، بهینه‌سازی محتوا و تجزیه و تحلیل است.

 

سئوی بلاک چین و ارزهای دیجیتال

بهینه سازی موتورهای جستجو در سایت

سئوی داخلی سایت 40 درصد از فاکتورهای رتبه بندی گوگل را تشکیل می دهد. تمام جزئیات وب سایت شما را افزایش می دهد، از سرعت بارگذاری صفحه گرفته تا ممیزی وب سایت، بهینه سازی متا تگ و پیوند داخلی. یک سئو سایت درجه یک برای وب سایت شما برای دستیابی به رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو مهم است. سئوی درون سایت شامل تعیین کلمات کلیدی مناسبی است که مشتریان جدید را جذب می کند و بهینه سازی انتقادی وب سایت شما با پتانسیل کامل آن.

تحقیق کلمات کلیدی برای مشاغل رمزنگاری

اساس هر استراتژی موفق سئو ارز دیجیتال، درک کلمات کلیدی است که مخاطبان هدف شما هنگام جستجوی آنلاین برای خدمات یا محصولات شما استفاده می کنند. اولین قدم این است که مشتریان خود و انواع کلماتی که برای جستجوی کسب و کار شما استفاده می کنند را درک کنید. تحقیق کلمات کلیدی در ایجاد یک استراتژی سئو موثر و کارآمد مهم است. اغلب در مراحل اولیه توسعه وب سایت ارزهای دیجیتال و توسعه کمپین شما اتفاق می افتد. تحقیقات کلمات کلیدی به افزایش ترافیک سئوی رمزنگاری با کیفیت، تجزیه و تحلیل تولید محتوا و بهینه سازی صفحات وب ارزهای دیجیتال کمک می کند. یافتن کلمات کلیدی مناسب و ترکیب تاکتیکی آنها برای موفقیت فرآیند سئوی شما حیاتی است.

هنگام انجام تحقیقات کلمات کلیدی، می خواهید کلمات کلیدی مرتبط با بازار ارزهای دیجیتال را در جایگاهی که در آن فعالیت می کنید پیدا کنید. چندین کلمه کلیدی را جمع آوری کنید، کلمات کلیدی با حجم بالا و کم رقابت را پیدا کنید و آنها را در کمپین های خود قرار دهید. ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی وجود دارد که به شما در انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای گنجاندن در محتوای وب سایت خود کمک می کند. برخی از این موارد عبارتند از Ahrefs، Ubersuggest و SEMrush. هنگام انجام تحقیقات کلمات کلیدی، موارد زیر مهم ترین مواردی است که باید در نظر بگیرید:

1. کلمات کلیدی تمرکز:

اینها کلمات یا عباراتی هستند که می خواهید صفحات وب رمزنگاری شما هنگام جستجوی آنها در گوگل یا سایر موتورهای جستجو پیدا شوند. نمونه‌هایی از کلیدواژه‌های متمرکز بر کریپتو شامل «بیت‌کوین»، «بلاک چین» یا «اتریوم» است.

2. کلمات کلیدی دم بلند:

کلمات کلیدی دم بلند عبارات کلمات کلیدی طولانی تر و خاص تری برای یک جایگاه خاص هستند. کلمات کلیدی دم بلند ترافیک جستجوی کمتری دارند اما ارزش تبدیل بالاتری دارند. نمونه‌هایی از کلمات کلیدی طولانی عبارتند از «بهترین نرم‌افزار استخراج ارز دیجیتال»، «بهترین کیف پول ارز دیجیتال». رتبه بندی کلمات کلیدی دم بلند بسیار دشوارتر است. با این حال، رتبه بندی کلمات کلیدی دم بلند آسان تر است اگر طولانی تر و دقیق تر باشند زیرا رقابت کمتری وجود دارد. هنگامی که این کلمات کلیدی را در ساختار طراحی سایت خود برای افزایش ترافیک ارگانیک وب سایت کریپتو خود وارد می کنید، از قرار دادن کلمات کلیدی در محتوای خود خودداری کنید. هر چه مقدار ارزشی که به کاربران ارائه می دهید بیشتر باشد، رتبه شما در نتایج صفحه موتورهای جستجو بالاتر خواهد بود.

 

تحقیق کلمات کلیدی برای مشاغل رمزنگاری

تحقیقات رقابتی برای بازار کریپتو

این استراتژی به شما اطلاعات دست اولی از رقبای خود می دهد. تحقیق رقابتی شامل تحقیق در مورد محتوا و سایر عناصر محتوا، مانند پیوندها و کلمات کلیدی که یک رقیب استفاده می کند، می باشد. تحقیق در مورد رقیب شما شامل تجزیه و تحلیل رقابت کلمات کلیدی SEO، تجزیه و تحلیل بک لینک رقیب، تجزیه و تحلیل شکاف کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل محتوای برتر است.

تحقیقات رقابتی به شما کمک می کند تا نقاط قوت و ضعف رقیب خود را تشخیص دهید. این به شما کمک می کند تا تعیین کنید که چگونه فرآیند SEO خود را برای بهبود عملکرد وب سایت تغییر دهید. تحقیقات رقابتی به شما کمک می کند تا تعیین کنید رقیب واقعی سئوی شما چه کسی است، کلمات کلیدی هدف آنها چیست و چه کاری می توانید انجام دهید تا از رقبا بالاتر بروید.

بهینه سازی محتوا محتویات بهینه شده نقش عمده ای در رتبه بندی موتورهای جستجو دارند. در حالی که مقالات کلیک- طعمه محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند، مصرف‌کنندگان در شناسایی تاکتیک‌های سئو ارزهای رمزنگاری‌شده آگاه شده‌اند. یک استراتژی موثر سئو شامل یک استراتژی محتوا است که بر تولید محتوای اصلی، عمیق و با کیفیت تمرکز دارد.

محتوای با کیفیت با جذب مشتریان بیشتر و افزایش تعامل کاربران، حضور آنلاین شما را تقویت می کند. در حالی که تحقیق کلمات کلیدی به ارتقای رتبه شما کمک می کند، ایجاد محتوای با کیفیت و ترکیب کلمات کلیدی که جمع آوری کرده اید به مطابقت وب سایت شما با جستجوی کلمات کلیدی رمزنگاری و بلاک چین در گوگل و سایر موتورهای جستجو کمک می کند.

این احتمال وجود دارد که در هنگام صحبت در مورد محتوا، تکنیک های سئو ارزهای دیجیتال را بررسی کنید. اگرچه مهم است، اما اگر محتوای شما با هدف خوانندگان مطابقت نداشته باشد، نیازی به دنبال کردن نکات فنی نیست. باید مطمئن شوید که محتوای شما نیازهای خوانندگان را برآورده می کند. اگرچه محتوای کریپتوکارنسی کمی فنی است، اما باید محتوای ساده و منطقی ایجاد کنید. تازه واردان در طاقچه رمزنگاری باید به راحتی محتوای وب سایت شما را درک کنند. محتویات وب‌سایت رمزنگاری شما باید حاوی کلمات کلیدی مرتبط با محصولات یا خدماتی باشد که ارائه می‌کنید.

نکته اصلی بهینه سازی محتوا تطبیق محتوا با توجه به قصد خریداران است. و در حالی که محتوای وب سایت شما باید برای سئو ارز دیجیتال بهینه شود، باید با نقطه خاصی از قیف فروش مرتبط باشد. همچنین باید یک فراخوان قوی برای اقدام داشته باشد. اگر محتوای شما برای سئوی رمزنگاری و بلاک چین بهینه شده باشد، اما هدف خوانندگان را برآورده نکند، بی فایده خواهد بود. ورودی های موتور جستجو را می توان به سه نوع دسته بندی کرد.

ورودی های موتور جستجو

1. پرس‌و‌جوهای جستجوی اطلاعاتی:

این عبارت‌ها عبارت‌اند از پرس‌وجوهایی که کاربران زمانی که به دنبال اطلاعات خاصی هستند، استفاده می‌کنند. پرس و جوهای اطلاعاتی زمانی استفاده می شوند که کاربر می خواهد به یک سوال پاسخ دهد یا می خواهد یاد بگیرد که چگونه کاری را انجام دهد. به عنوان مثال، "بهترین کیف پول رمزنگاری چیست؟".

2. پرس‌و‌جوهای جستجوی ناوبری:

عبارت‌های جستجویی هستند که با هدف جستجوگران برای یافتن یک وب‌سایت یا صفحه وب خاص وارد می‌شوند. برای یافتن برندها، محصولات یا خدمات خاص استفاده می شود. کاربر از قبل می‌داند چه می‌خواهد، اما باید بداند از کجا آن را دریافت کند.

3. پرس‌وجوهای جستجوی تراکنش:

عبارت‌هایی هستند که قصد کاربران را برای اجرای یک تراکنش نشان می‌دهند. از این نوع پرس و جو می توانید استنباط کنید که جستجوگر در حال بررسی خرید در حال حاضر یا در آینده نزدیک است. طراحی سایت آگهی از این قاعده مستثنا نیست.

سوالات متداول

هزینه بستگی به امکانات مورد نیاز شما دارد ولی برای تامین امنیت حساب های کاربران پبشنهاد میکنیم از هاست قدرتمند استفاده کنید.

از مهم ترین امکانات آپدیت لحظه ای قیمت ارز دیجیتال و امکان خرید می باشد.

از جمله صفحات ضروری پشتیبانی و امکان ارتباط در هر زمان میباشد.

سایت صرافی ارز دیجیتال مانند واسطه ای بین خریدار و فروشنده است که امنیت ارتباط مستقیم بین این دو را برقرار میکند.

کیف پول محل نگهداری ارزهای خریداری شده است.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پورتال تخصص شرکت طراحی لمون است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید