تماس با نونگار پردازش

 

لطفا مطلع باشید که:
با عنایت به تفکیک کاری پرسنل نونگار و با هدف پاسخگوئی سریعتر خواهشمند است متناسب با درخواست، مخاطب خود را در نونگار انتخاب نمائید و از ارتباط با خطوط مستقیم و یا داخلی های سایر واحدها جدأ اجتناب نمائید! (در صورتی که از مشتریان سابق شرکت نیستید صرفأ با واحد فروش ارتباط برقرار نمائید) 

 

برای ارتباط با واحد فروش با شرکت ارتباط برقرار کرده و پس از آن داخلی 113 و یا 108 را شماره گیری فرمایید.

 

توجه فرمائید:

نونگار ملزم به اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده است لذا در این خصوص حتمأ با این واحد هماهنگ باشید. لطفأ از پرداخت هرگونه وجه به حسابهای اشخاص بغیر موارد مجاز اعلام شده در سایت اجتناب نمائید. واحد فروش نونگار مستقل از واحد اجرا و فقط در ایام کاری از ساعت 9 الی 17 پاسخ گوی شما سرور گرامی است. ارائه طرح پیشنهادی مستند، مشروط به دریافت شرح نیاز مستند از جانب سفارش دهنده است. خواهشمند است، حتمأ تلفن تماس ثابت و همراه خود را از بابت پیگیری های بعدی وارد نمائید. بدلیل ترافیک کاذب بوجود آمده، به درخواستهای ناقص و بدون تلفن پاسخ داده نخواهد شد. برگذاری جلسات مشاوره تخصصی با نیروهای فنی بدون هزینه و صرفأ در دفاتر نونگار میسر است.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پورتال تخصص شرکت طراحی لمون است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید