درباره ما

اگرچه از عصر بازاریابی اینترنتی در کشورمان چیز زیادی نمی‌گذرد، اما نونگار پردازش یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های صنعت بازاریابی آنلاین در کشور است که از سال 1378 به بیش از هزار و دویست مشتری خدمات ارائه کرده است. نونگار پردازش سه شعبه دارد که در 3 واحد مجزا در بخش‌های مختلف مشغول به کار هستیم. تاکنون نزدیک بر 1200+ مشتری ثابت و وفادار داریم که تا به امروز ما را همراهی کرده‌اند. شرکت نونگار دارای بخش‌های اداری، مالی، فروش، پشتیبانی‌فنی و آموزش، هاستینگ، سئو و تولید محتوا، طراحی و توسعه میباشد.

درباره ما

تیم آموزش و پشتیبانی نونگار پردازش

در بخش آموزش و پشتیبانی بعد از تحویل سایت، آموزشی در خصوص نحوه استفاده از پنل مدیریت و بهینه سازی سایت تهیه و ضبط میکنیم تا کارفرما به راحتی بتواند از سایت خود استفاد کند. این آموزش بنا به خواسته مشتری به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار میشود. ما مهمترین مساله را پشتیبانی میدانیم پشتیبانان هر واحد به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته در کنار مشتریان هستند تا از هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری و موارد را رفع کنند.

 

تیم فنی نونگار پردازش

تیم فنی و متخصص نونگار پردازش تمامی افرادی درخواست هرگونه از خدمات ما را دارند تا انتهای مسیر و تا رسیدن به اهداف راهنمایی و همراهی میکند. ما در نونگار پردازش تمامی نیازهای تجاری شما را برای حضور آنلاین موفق در اختیارتان قرار میدهیم.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پورتال تخصص شرکت طراحی لمون است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید